+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Tabela sektöründe hizmet veren firmamız Haluk Reklam San.Tic.Ltd.Şti. olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak üretmiş olduğumuz mal ve hizmetler ile ticaret bağımızı daha da güçlendirerek müşterilerimizle kalıcı dost olmaktır.Bu dostluğumuz güven ve profösyonel hizmet ile bütünleştirmek temel amacımızdır.

Gebze bölgesinde tabela ve reklam hizmetleri sektöründe daima yenilikçi bir ruh ile kendimizi geliştirmeye ve ürün gamımızı her geçen gün arttırmaya uzman olduğumuz tabela sekmtöründe, daha güçlü işlere imza atarak
sektördeki yerini sağlamlaştıran bir firma haline gelmektir.

MİSYONUMUZ VE POLİTİKAMIZ

Gebze tabela ve reklam alanında Haluk Reklam San.Tic.Ltd.Şti. ismine ve güvenini devam ettirecek kaliteli ve sağlam projelerde yer alarak değerli müşterilerimizin memnuniyetini 1. sırada tutarak gebze bölgesinde tabela sektöründe lider firma olmak.

Haluk Reklam San.Tic.Ltd.Şti. olarak kaliteyi ve sürekli iyileştirmeyi kendimize hedef olarak benimser, müşterilerimizin ihtiyaçları ve mutluluğu doğrultusdunda takım çalışması ile bugüne kadar olan bilgi birikimini tüm Türkiye’ ye yaymak ve kaliteli hizmet sunmaktır.