+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Totem Tabela Ve Pilon Tabela Sistemleri

Totem tabelalar bilindiği gibi genellikle açık alanlarda ve özellikle şehirler arası yollarda sürekli olarak kullanılan reklam çeşitlerinden birisidir. Totem tabelaların en önemli özelliklerinden birisi de istenilen uzaklığa göre boyutlarının ayarlanabiliyor olmasıdır. Böylece totem tabelalar reklam tabelalarına olan mesafeye göre istenilen boyutta kullanılabiliyor.

Birçok firma reklam çalışmaları içerisine mutlaka totem tabela ürünlerini de ekler. Çünkü totem tabelalar sayesinde firmalar güzel bir şekilde firmalarının reklamını yaparlar. Bir kere reklam bütçesi ayrılarak yapılan totem çalışmalardan sonra firmalar hiç bir masraf yapmadan uzun yıllar boyunca hazırlattıkları totem tabelalardan yararlanabiliyorlar.

pilon-ve-totem-tabela-gebze

Şehirler arasında yaygın olarak kullanılan totem tabelalar sayesinde o yoldan sürekli olarak geçen binlerce yolcu firmaların isimlerini ve logolarını rahatlıkla görebilir. Çünkü totem tabelalarının en önemli özelliklerinden birisi de budur. Böylece firmalar müşteri kitlelerini her hangi bir şekilde uğraş göstermeden rahatlıkla arttırabilirler.

Totem tabelalar ayrıca devlet kurumlarının çok uzaktan fark edilmesi için de kullanılan reklam tabelası çeşitlerinden birisidir. Hatta neredeyse tüm devlet kurumları bu konuda profesyonel olarak destek alarak kurum isimlerinin insanlar tarafından fark edilmesini sağlamaktadır.
Reklamcılık sektöründe yapılan her işlem çok fazla önem arz etmektedir.

totem-tabela-gebze-imalat

Bu yüzden de mutlaka tabela konusunda uzman olan firmalarla çalışmak gerekir. Bizler de bu konuda müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olarak çalışan, sektörün en önemli isimlerinden birisi olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Yeniliklere açık olan firmamız sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve başta totem tabela olmak üzere birçok ihtiyacınızı profesyonel olarak karşılamaktadır. Firmamız, gelen her tabela talebini özenle incelemekte ve mümkün olan en kısa sürede istemiş olduğunuz özeliklerde ve ebatlarda tabelanın montajını gerçekleştirmektedir.

16 Ocak 2015
482 kez görüntülendi