+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Uyarı Ve İkaz Levhaları ( İSG )

Günümüzde özellikle üretim sektöründe hizmet veren firmalarla ilgili olarak birçok düzenleme ve yönetmelik bulunuyor. Firmalar başarılı bir şekilde üretim yapmak ve hizmet verdikleri sektörde kazanç sağlamak için çıkarılan tüm yönetmelik ve düzenlemelere uyum sağlamak durumundadır. Bu yönetmeliklerden birisi de iş güvenliği ile ilgilidir.

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de iş güvenliği konusuna oldukça büyük önem verilir ve bu konuda işletmelerin üretim yerlerinde ve fabrikalarda görev yapan çalışanlarının sağlıkları, firmaların müşterilerine hizmet vermesinden çok daha fazla önemlidir. Çünkü insan hayatından daha değerli hiç bir şey yoktur.

forex-uyari-levhalari

Bu nedenle firmalar da çalışanlarının can güvenliğini sağlamak için iş güvenliği konusuna gereken önemi göstermektedir.
İş güvenliği konusunda yapılacak olan en önemli işlemlerden birisi elbette çalışılan alanlara uygun olan en iyi iş güvenliği levhalarını yerleştirmektir.

İş güvenlik levhaları sayesinde fabrikalarda ya da iş yerlerinde çalışanlar, çalıştıkları ortamlarda meydana gelebilecek olan tehlikelere karşı uyarılmış olur. İnsan hayatının çok önemli olduğu bu hayatta her firmanın, her işletmenin mutlaka bu konuya gereken özeni göstermesi ve yapmaları gerekenleri dikkatli bir şekilde yapmaları gerekir. Sizlerde firmanızda iş güvenliği ile ilgili önlemler almak için farklı özellik ve anlamdaki tabelalara ihtiyaç duyarsanız gönül rahatlığı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

isg-tabelalari-gebze

Bizlere başvurduktan sonra ihtiyaç duyduğunuz iş güvenliği tabelalarının neler olduğunu söylemeniz yeterlidir.Üretimini yaptığımız iş güvenliği levhalarımız farklı çeşitlere sahip olduğu için sizlere bu konuda oldukça geniş seçenekler sunuyoruz. Sonrasında ise istediğiniz özellikteki iş güvenlik levhalarını özel üretim tesisimizde deneyimli çalışanlar tarafından üretiyor ve sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca firmamızı tercih ederek satın aldığınız iş güvenliği levhalarının montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

16 Ocak 2015
541 kez görüntülendi